Masáže

Síla vědomého doteku

Vědomý laskavý dotek léčí. Přináší pocit KLIDU, BEZPEČÍ,, SOUNÁLEŽITOSTI, SPOKOJENOSTI. Způsobuje vyplavování endorfinů – hormonů štěstí a oxytocinu – hormonu lásky a důvěry.

NA CO SE TĚŠIT?

  • Útulný, teplý, voňavý a bezpečný prostor ve světle svíček
  • Příjemná hudba
  • Patnácti-minutové úvodní povídání s dobrým čajem před masáží
  • Plná pozornost vašemu tělu
  • Prostor na sdílení po masáži

NABÍDKA MASÁŽÍ

Celostní masáž

Harmonizační a oživující masáž celého těla s úvodním rituálem se zahrnutím prvků z tantrické, biodynamické, hawaiské a sportovní masáže.

Tato masáž navozuje pocit celistvosti a jednoty. Ukotvuje v těle, oživí unavená místa, rozproudí zadrženou energii, očistí od nánosů emocí a stresu a pohladí.

120 minut…… 1200 Kč

Masáž zad

Masáž zad se záměrem oživení a rozproudění energie podél páteře. Zahrnuje i důkladné promasírování šíje, ramenou a bederní části zad, uvolnění blokád.

50 minut …. 500 Kč

Šamanská masáž pěti elementů

Relaxační masáž celého těla s doteky simulujícími 5 elementů. Země ukotvuje a ujišťuje. Voda očišťuje a proudí. Oheň zažehuje a oživuje svým plamenem každou buňku těla. Vzduch je lehký a všude přítomný. Éter vše prostupuje a vše propojuje.

Součástí masáže může být na přání i rytmická harmonizace šamanským bubnem a chřestidly a očista energetického těla šalvějovým kouřem.

90 minut ….. 800 Kč

Hodinová ochutnávka

Zkrácená verze celostní masáže.

60 minut…….600 Kč

Funguji jako MOBILNÍ MASÉRKA.

Jako mobilní masérka přijedu k vám domů, nebo se domluvíme na jiném vhodném místě, kde je prostor, teplo, čisto a klid. Masíruji na vlastní matraci nebo lehátku podle typu masáže. Používám kvalitní rostlinné oleje, jako je mandlový nebo kokosový, s kapkou vonné esence.

Příprava na masáž

Vhodné je připravit své tělo na masáž osprchováním teplou a na závěr studenou vodou.

V případě možnosti a zájmu ráda provádím masáž za svitu svíček a vůně doutnajících tyčinek. Prožitek z masáže umocňuje příjemná hudba.

Před zahájením masáže věnuji pozornost úvodnímu rozhovoru a po jejím skončení závěrečnému sdílení.