Výživová konzultace

     Ztrácíš se ve světě výživových rad a doporučení? Cítíš zoufalost z přemíry – často protichůdných – informací? Pozoruješ, že tvůj vztah k jídlu není úplně zdravý? Případně tě trápí porucha příjmu potravy?

     Jsem tady od toho, abych ti podala pomocnou ruku a navedla tě ke skutečným potřebám těla a duše a nasměrovala zpět k tvým individuálním výživovým potřebám.

     Mým záměrem je navézt tě k přijetí svého těla takového, jaké je. Naučit tě naslouchat jeho skutečným potřebám. Pomůžu ti pochopit a uzdravit tvůj vztah k jídlu a tělu, a nahlédnout na tvé nevhodné stravovací návyky. 

     Jídlo a stravovací návyky jsou mocným ukazatelem našeho přístupu k sobě a k životu. Jsou indikátorem na cestě sebepoznání.  

,,Jak k jídlu, tak k dílu.“ 

Aneb JÍDLO jako metafora k ŽIVOTU.

     Sestavím ti jídelníček složený z kombinace tvých oblíbených potravin a  jejich vhodných alternativ pro tvé zdraví. Zohledním přitom tvůj denní režim, tvé zvyklosti a tvoji míru ochoty převzít zodpovědnost za své zdraví. 

     Každý z nás jsme originál. Každý z nás máme jiné potřeby pro život, který chceme žít. A tak i náš výběr jídla se liší. Někomu vyhovuje spíše rostlinná strava, jinému zase živočišná. Někdo potřebuje 1, 2 nebo 3 vydatná jídla denně a jinému vyhovuje jíst častěji po menších dávkách. Někdo miluje sladké, jiný slané a tučné…

Jak to máš Ty? Vyhovuje Ti tvůj přístup k jídlu? Nebo sám nevíš a chceš to zjistit?

Zvu Tě na cestu sebe-poznání!

     Jídlo je výživou, potěšením, lékem, rituálem. Někdy se ale stává i kompenzací nenaplněných potřeb a tužeb. Nebo slouží jako prostředek k potlačení pocitu nudy, frustrace, stresu, prázdnoty či nepříjemných emocí.

Trápí Tě nutkavé CHUTĚ? Sužuje Tě neutišitelný HLAD? Nebo se držíš svého ,,dietního plánu“, i když Tě svazuje? Podívej se za to, co jíš!

     Jsem připravená ti naslouchat a vést s tebou rozhovor o tobě a tvém vztahu k jídlu. Prostřednictvím konzultace, práce s tělem a cvičení tě navedu k odpovědím na tvé otázky.

Cílem je zdravý přístup k jídlu. Cílem je naučit se jíst.

     Součástí konzultace jsou i tipy na praktický a ekologický nákup potravin a poskytnutí osvědčených RECEPTŮhttp://modrolaska.cz/rubrika/catering/recepty

     Konzultace probíhají osobně na domluveném místě, nebo on-line.

CENÍK

Základní balíček 

úvodní konzultace (60 – 90 minut) 

+

propočítaný vzorový jídelníček s doporučením 

+

sdílení zkušeností po dvou týdnech (30 – 60 minut)

2000 Kč

.

Jednorázová výživová konzultace

60 – 90 minut …… 700 Kč

Vypracování vzorového jídelníčku

1800 Kč

Navazující konzultace a spolupráce

30 – 60 minut….. 500 Kč